ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

3. konferencia kresťanských učiteľov

3. konferencia kresťanských učiteľov

Milí učitelia súčasní aj budúci, špeciálni pedagógovia, vychovávatelia, detskí psychológovia s láskou vás pozývame na 3. konferenciu kresťanských učiteľov.

Je to miesto stretnutia, načerpania novej inšpirácie, trávenia času s Pánom Bohom, jeden s druhým, vzdelávania sa a povzbudenia práve pre vás.

3. konferencia kresťanských učiteľov
7. - 9. október 2011
Ranč Kráľova Lehota
Téma: Disciplína; Alebo aby malé problémy neprerástli do veľkých!
Rečníci: Doc. PaedDr. Dana Hanesová, PhD.; Mgr. Eva Krupová, Mgr. Jozef Sopoliga


Zaujať a učiť študentov a žiakov v súčasnej dobe informovanosti, internetu, facebooku a oslabenej autority učiteľa je ťažké. Od generácie X cez generáciu Y prechádzame k tzv. generácii Z. Čo s takýmito mladými ľuďmi v aktuálnej realite školstva? Je potrebné ich zaujať inými spôsobmi a zároveň priniesť viac disciplíny do ich života, triedy a školy? Čo na disciplínu hovorí Pán Boh a aký odkaz nám necháva vo svojom slove? O svojich poznatkoch a osobných skúsenostiach o tom, ako môžeme Božie slovo prepojiť s realitou a docieliť väčšiu disciplínu v škole, nám prídu porozprávať odborníci z pedagogického, teologického a psychologického prostredia.

konferencia

Viac informácií na: http://mpks.sk/timothy-centrum/workshopy-a-seminare/konferencia-pre-ucitelov
Event/podujatie na FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=107865345973585

 

 Dátum pridaniaUtorok, 20. September, 2011 @05:43
Autoradmin
Kategórie
Nálepky, , ,
Komentované0x
Prečítané4 652x
Hodnotenie článku0% (0x)

Podobné články

Súbežné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

Zatiaľ neboli pridané žiadné príspevky!

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko