ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

Diskusné fórum ŠPU

Diskusné fórum ŠPU

Štátny pedagogický ústav pripravuje revíziu štátnych vzdelávacích programov. Už v priebehu tvorby by chcel poznať názory v prvom rade odbornej, ale i laickej verejnosti.

Štátny pedagogický ústav pripravuje revíziu štátnych vzdelávacích programov (ŠVP) a pre tento účel zriadil nové diskusné fórum.

Už v priebehu tvorby by chcel poznať názory v prvom rade odbornej, ale i laickej verejnosti. V tejto chvíli otvára prvú diskusiu k navrhovaným cieľom vzdelávania v jednotlivých vzdelávacích oblastiach alebo vyučovacích predmetoch. Tvorcovia fóra budú radi, ak sa do diskusie zapojíte svojimi názormi a konštruktívnymi pripomienkami. Táto diskusia bude ukončená 31.1.2012, ďalšie diskusie budú nasledovať po uzatvorení ďalších fáz revízie ŠVP.

Dôvody, zámery a jednotlivé kroky tejto revízie sú vysvetlené v nasledujúcich prezentáciách:

  1. Prečo zmeny?
  2. Forma nových dokumentov
  3. Školský vzdelávací program
  4. Výzva na diskusiu


Do diskusie sa môžete prihlásiť buď cez registračný formulár alebo využijete možnosť urobiť tak cez svoj účet na Google alebo Facebook.

Zdroj informácií: Štatný pedagogický ústav

 

Diskusné fórumDátum pridaniaPiatok, 06. Január, 2012 @11:22
Autoradmin
Kategórie
Nálepky, ,
Komentované2x
Prečítané8 634x
Hodnotenie článku0% (0x)

Podobné články

Súbežné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

Hlupak napísal:

Slovenske skolstvo s terajsimi riaditelmi no GRC

Sapela napísal:

Chladnom mieste.

\Nike Jordan\

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko