ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

Pripomienkujte zmeny školského zákona a zákona o štátnej správe v školstve a školskej samospráve

Pripomienkujte zmeny školského zákona a zákona o štátnej správe v školstve a školskej samospráve

Vo štvrtok, 19. 1. 2012 bude expertná skupina MŠVVaŠ rokovať o vecných zámeroch noviel Zákona 245/2008 Z.z. (Školského zákona) a Zákona 596/ 2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve. Zasadnutia expertnej skupiny sa za SKU zúčastní PaedDr. Danka Jarabová. Ak máte k vecným zámerom obsahu noviel, ktoré sú uvedené v článku, akékoľvek pripomienky, uveďte ich do komentárov v článku alebo na FB skupine a stránke alebo pošlite priamo na e-mail: sku.banskabystrica@gmail.com p. Jarabovej do 18. 1. 2012.

 Dátum pridaniaNedeľa, 15. Január, 2012 @19:40
Autoradmin
Kategórie
Nálepky, ,
Komentované1x
Prečítané4 627x
Hodnotenie článku75% (4x)

Podobné články

Súbežné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

Dagmar napísal:

Prvé pripomienky našej školy : K zákonu 596/2003 – iba k paragrafu 3 – postavenie Rady školy- prečo zvyšovať právomoci zriaďovateľa? Veď má svojich zástupcov v rade, dokonca pri voľbe riaditeľa pristupuje aj člen KŠú a ŠŠI – zbytočný zásah do kompetencií, potom Rada stratí význam a zriaďovateľ si bude môcť rozhodovať.Ne­súhlasíme.
K školskému zákonu- prečo by nemohol žiak na 1. stupni opakovať ročník – ak nezvláda učivo, môže si zopakovať osvojiť tieto základy a nebude mať problémy ďalej dobiehať. Všetky ostatné cesty – asisstent, individuálne.. to je všetko navyše.Nesúhlasíme.

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko