ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

Valné zhromaždenie 2012

Valné zhromaždenie 2012

Pozývame našich členov a sympatizantov na Valné zhromaždenie, ktoré sa uskutoční dňa 15. decembra 2012 (v sobotu) o 14.00 hod. na Základnej škole, ul. Nemocničná 987/2 v Považskej Bystrici, resp. v prípade potreby v zasadačke Mestského úradu, Centrum 2/3, Považská Bystrica.

Zároveň Vás chceme požiadať, aby ste nám svoju účasť dali na vedomie buď na stránke udalosti (pre tých, ktorí sú na sociálnej sieti Facebook) alebo e-mailom na sku(a)sku.sk, resp. využitím nášho kontaktného formulára.Dátum pridaniaUtorok, 27. November, 2012 @16:44
Autoradmin
Kategórie
NálepkyŽiadne
Komentované0x
Prečítané32 657x
Hodnotenie článku100% (1x)

Podobné články

Súbežné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

Zatiaľ neboli pridané žiadné príspevky!

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko