ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

Stanovisko SKU k podporným a iným aktivitám

Slovenská komora učiteľov od svojho vzniku avizuje alarmujúci stav v školstve, konštruktívne poukazuje na pálčivé problémy, a aktívne sa zapája do aktivít, spojených s hľadaním optimálnych riešení.

Ako stavovská organizácia podporuje legitímne a oprávnené požiadavky učiteľov, avšak rešpektuje individuálne rozhodnutie každého člena na účasti podporného zhromaždenia, ktorý je ústavným právom občanov SR.Dátum pridaniaPondelok, 06. Máj, 2013 @14:50
Autoradmin
Kategórie
NálepkyŽiadne
Komentované0x
Prečítané19 840x
Hodnotenie článku0% (0x)

Podobné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

Zatiaľ neboli pridané žiadné príspevky!

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko