ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

Stanovisko SKU k inklúzii žiakov so syndrómom ADHD do ZŠ

Stanovisko SKU k inklúzii žiakov so syndrómom ADHD do ZŠ

Nedopatrením došlo k zverejneniu pracovnej verzie stanoviska, za čo sa všetkým ospravedlňujeme. Finálna verzia bude zverejnená v najbližšom možnom termíne. 

Mgr. Miroslav Sopko, viceprezident pre manažment a komunikáciuDátum pridaniaSobota, 11. Január, 2014 @11:55
Autoradmin
Kategórie
NálepkyŽiadne
Komentované33x
Prečítané26 839x
Hodnotenie článku55% (17x)

Podobné články

Súbežné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

1 2 3 [4]

Jar3 napísal:

A ešte dačo, ak dakto napíše, že deti s ADHD sú retardi, sú lenivý, nevychovaní, atď. tak im prajem iba to, aby sa im dieťa s poruchou učenia narodilo. Myslím si, že to by im otvorilo oči. A určite by takí ľudia nemali stáť za katedrou. Pri lopate nič nepokazia…

Monika Karolčíková napísal:

Musela som byť strašne rozčúlená, keď som napísala … čistý tip … s ypsilonom.

Dana napísal:

Odpoveď pre Micjal1:
Máme syna s ADHD a poruchou správania. Má 5 rokov a už 3 roky si platíme z vlastných peňazí špeciálnych pedagógov( 1 hod. 10 Eur), preto aby to naše dieťa v dospelosti niekoho nezabilo. Mali by ste si vy z čoho platiť 4 hod. denne špeciálneho pedagóga?

1 2 3 [4]

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko