ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

Letná škola ekonómie 2015

Letná škola ekonómie 2015

Nezisková organizácia Nadácia F. A. Hayeka, ktorá na Slovensku v oblasti ekonomického a podnikateľského vzdelávania pôsobí už 20 rokov ponúka učiteľom i študentom atraktívny rozvojový program na leto.

Letná škola ekonómie je každoročná aktivita, ktorú táto nadácia, v spolupráci so zahraničnými partnermi z USA pripravuje. Tento výnimočný týždenný letný vzdelávací program je určený pre 20 - 30 učiteľov ekonomických a spoločenskovedných predmetov a krúžkov z celého Slovenska a takisto pre 30 nadaných študentov tretích ročníkov stredných škôl. Tohtoročná letná škola ekonómie bude už 20-ta v poradí.

Cieľom Letnej školy ekonómie je prispieť k zvýšeniu kvality vyučovania ekonómie a ekonomiky na slovenských stredných školáchLetnú školu ekonómie povedú skúsení odborníci zo Slovenska, Českej republiky, za účasti amerických profesorov. Pravidelnými prednášajúcimi sú aj experti z praxe – podnikatelia, top  manažéri, akademické či politické špičky nielen zo Slovenska.

Program pre učiteľov je zameraný na získanie najnovších poznatkov a upevnenie vedomostí, a to prostredníctvom interaktívnych prednášok, sledovania lektorov a diskusií s prítomnými odborníkmi a lektormi, ale najmä na naučenie sa najnovších spôsobov výučby ekonómie prostredníctvom ekonomických hier v štýle „learning by doing“.

 

Všetky bližšie informácie o programe, vrátane prihlasovania a registrácie sú na linku http://www.hayek.sk/letna-skola-ekonomie-2015/Dátum pridaniaUtorok, 26. Máj, 2015 @20:10
Autoradmin
Kategórie
NálepkyŽiadne
Komentované0x
Prečítané28 107x
Hodnotenie článku0% (0x)

Podobné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

Zatiaľ neboli pridané žiadné príspevky!

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko