ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

Učíme po novom – aj na našej škole

Učíme po novom – aj na našej škole

Pozitívny ohlas účastníkov minuloročnej regionálnej  konferencie bol  pre členky Klubu moderných učiteľov pri SPŠ v Považskej Bystrici podnetom k zorganizovaniu jeho II. ročníka. Ten sa uskutoční  dňa  2. 11. 2010  o  8:00 hod,  v zasadačke  MsÚ  v Považskej  Bystrici.  

Konferencia je miestom stretnutia pedagógov, od materských až po stredné školy, ktorí využívajú  pri svojej práci moderné prostriedky IKT. Napiek tomu, že sú to učitelia neinformatických predmetov, sú ochotní prezentovať svoju prácu, vedia sa podeliť so svojimi skúsenosťami a tým inšpirovať ďalších kolegov.

Konferencie sa jako hostia zúčastnia: R.Baranovič (generálny riaditeľ UIPŠ), A. Gotweisová (aSc Agenda),  M. Barancová (prezidentka SKU),  ...

V rámci workshopov bude prezentácia noviniek  aSc Agendy, IKT techniky,  vytvorený priestor pre diskusiu a vzájomnú výmenu skúseností medzi učiteľmi. Viac informácií nájdete na http://klub-pb.spaces.live.com                                   

Touto cestou pozývame všetkých kolegov pedagógov ktorých zaujímajú nové trendy vo vyučovaní,  nech prídu  medzi nás. Veríme, že účasť na konferencii bude pre nich  prínosom.

Tešia sa na Vás členky KMU

 

PlagátDátum pridaniaStreda, 29. September, 2010 @06:23
Autoradmin
Kategórie
Nálepky, ,
Komentované0x
Prečítané4 520x
Hodnotenie článku100% (1x)

Podobné články

Súbežné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

Zatiaľ neboli pridané žiadné príspevky!

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko