ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

Babysitting day a Stretnutie prázdnych vreciek

Babysitting day a Stretnutie prázdnych vreciek

Slovenská komora učiteľov sa v plnej miere hlási k myšlienke Babysitting dňa, ktorý spúšťajú iniciatívy IBU, IPBU, IZU a IBBU 10. 12. 2015, a k Stretnutiu prázdnych vreciek, ktoré sa bude konať 10. 12. 2015 v Banskej Bystrici. Plne si uvedomujeme potrebu týchto aktivít a vnímame ich ako potrebné a nevyhnutné na rozvíjanie diskusie o skvalitňovaní nášho školstva. Takéto aktivity slúžia totiž na to, aby sa poukázalo na mnohé problémy, ktoré sa v školstve dlhodobo neriešia. Je veľmi dôležité, aby sa aj verejnosť zúčastnila uvedených aktivít, čím by sa otvorila celospoločenská diskusia o školstve.

Babysitting dayDátum pridaniaStreda, 02. December, 2015 @20:02
Autoradmin
Kategórie
NálepkyŽiadne
Komentované0x
Prečítané16 260x
Hodnotenie článku80% (5x)

Podobné články

Súbežné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

Zatiaľ neboli pridané žiadné príspevky!

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko