ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

Reportáž o Testovaní 9 a stanovisku SKU na TA3

Reportáž o Testovaní 9 a stanovisku SKU na TA3

Prinášame reportáž TA3 o problematickom vyhodnotení deviatackeho monitoru, ktoré pedagógov pobúrilo natoľko, že sa obrátili na Slovensku komoru učiteľov. Žiadajú, aby oficiálne výsledky testov neakceptovala. Pri vyhodnocovaní totiž Ústav certifikovaných meraní nezarátal žiakom príklady, s ktorými si mnohí nevedeli rady. Horším žiakom polepšili, lepších to vraj znevýhodnilo. Ministerstvo škandalizáciu odmieta. K téme sa vyjadrila i prezidentka SKU PaedDr. Mária Barancová.

Zdroj videa: http://www.ta3.com/sk/reportaze/174304_ucitelia-chcu-monitor-bojkotovatDátum pridaniaPiatok, 08. Apríl, 2011 @22:32
Autoradmin
Kategórie
Nálepky, , ,
Komentované0x
Prečítané13 006x
Hodnotenie článku100% (4x)

Podobné články

Súbežné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

Zatiaľ neboli pridané žiadné príspevky!

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko