ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

Ako ďalej v našom školstve (K. Kalašová)

Ako ďalej v našom školstve (K. Kalašová)

Možno ste postrehli personálne zmeny vo vedení Štátneho pedagogického ústavu, ktorý v súčasnosti vedenieIng. Katarína Kalašová. Svoju víziu o tejto inštitúcií predstavila na na konferencii Učíme pre život v Poprade.

Kalasova - Ako dalej v nasom skolstve from P-Mat n.o. on VimeoDátum pridaniaNedeľa, 08. Máj, 2011 @10:32
Autoradmin
Kategórie
Nálepky, ,
Komentované1x
Prečítané13 853x
Hodnotenie článku25% (2x)

Podobné články

Súbežné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

Zuzana napísal:

Najlepšou zmenou by bolo jeho zrušenie a všetkých podobných inštitúcií. Aj tak si učitelia robia všetko \„na kolene\“ sami. Toľko zbytočne platených ľudí ako je v školstve sa zákonite musí prejaviť na nižších platoch. To by v súkromnom sektore ani \„kôň neutiahol\“.

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko