ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

Návrhy noviel MŠ SR 245/2008 a 597/2003

Návrhy noviel MŠ SR 245/2008 a 597/2003

Prinášame Vám aktuálne návrhy noviel z dielne Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, konkrétne zákona 245/2008 (školský zákon) a zákona o financovaní ZŠ, SŠ a školských zariadení 597/2003.

MŠ SR predložilo na pripomienkovanie novelu zákona 245

 

MŠ SR predložilo na pripomienkovanie novelu zákona o financovaní 597Dátum pridaniaUtorok, 24. August, 2010 @07:07
Autoradmin
Kategórie
Nálepky,
Komentované2x
Prečítané5 509x
Hodnotenie článku100% (1x)

Podobné články

Súbežné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

Straussová napísal:

Vyjadrím sa k §55, odsek 10. Ak som to správne pochopila – písomne informovať môže znamenať napr. vydať výpis známok či inú ľubovoľnú formu hodnotenia. Bude to v kompetencii učiteľov. Vítam tento krok a súhlasím.

konturova napísal:

Celkové hodnotenie je definované v MP 7/2009 ako prospel, neprospel, s vyznamenaním, veľmi dobre. Podľa mňa to stačí zapísať do žiackej knižky. Mýlim sa?

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko