ucitelka

Slovenská komora učiteľov

logoskuje mimovládna nezisková, nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR v zmysle zákona 83/1990 Zb. z. o združovaní občanov.

Komora združuje učiteľov / pedagogický a odborný zamestnanec/a sympatizantov učiteľskej profesie v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne v rezorte školstva. Komora spoluvytvára podmienky na zlepšenie školského prostredia detí a mládeže Slovenskej republiky. Chráni a rozvíja slobodný výkon povolania učiteľa, ktorý má zásadný spoločenský význam a je v záujme celej spoločnosti.

Príhovor prezidentky SKU

Workshop - Ukážky učenia v prváckej triede

Workshop - Ukážky učenia v prváckej triede Začíname sériu videoprednášok prezentácií z workshopov z konferencie Učíme pre život, ktorá sa uskutočnila 18. - 20. marca 2011 v Poprade. Dnes si predstavíme dve šikovné učiteľky - Mgr. Silviu Remišovú a Mgr. Ivanu Sumrakovú, ktoré predvedú ako sa dá učiť moderne už od prvého ročníka. Treba oceniť ich chuť ukázať ako to robia a my ostatní môžeme v komentároch pridať svoje postrehy.


Dátum pridaniaPondelok, 01. August, 2011 @13:09
Autoradmin
Kategórie
Nálepky, ,
Komentované0x
Prečítané11 623x
Hodnotenie článku0% (0x)

Podobné články

Súbežné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom


Komentáre

Zatiaľ neboli pridané žiadné príspevky!

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*

Pre Vás pripravil Mgr. Miroslav Sopko